Klanten geven ons een 9.3
 
Sandra 10

Gewoon top

Angela10

Geweldige sfeer en prachtig resultaat!

Marina 10

Geweldig

Openingstijden

Breda
MA gesloten
DI 09:00 - 17:30
WO 09:00 - 20:30
DO 09:00 - 20:30
VR 09:00 - 17:30
ZA 08:00 - 16:00
ZO gesloten
Oosterhout
MA gesloten
DI 09:00 - 17:30
WO 09:00 - 20:30
DO 09:00 - 20:30
VR 09:00 - 17:30
ZA 08:00 - 16:00
ZO gesloten

KAPPERSABONNEMENT

KAPPERSABONNEMENT

ALTIJD EEN STRALENDE LOOK MET EEN KAPPERSABONNEMENT!

Hair & Looks is de enige kapsalon in o.a. Breda, Oosterhout, Tilburg,
Den Bosch, Udenhout, Drunen, Raamsdonksveer, Helmond, Best, Eindhoven, Overloon, Nijmegen, Zaltbommel, Werkendam en Ridderkerk waar je een abonnement kunt nemen voor onbeperkt kappersbezoek tegen een vaste, lage prijs per maand.

Heb je onlangs nog jouw haar laten doen, maar heb je binnenkort een feestje of een andere speciale gelegenheid en wil je er extra verzorgd uitzien? Dan biedt ons abonnement de oplossing. Maak heel eenvoudig online een afspraak via ons boekingssysteem, en wij knippen, kleuren of scheren jouw haar precies zoals je dat wilt. De kosten van het abonnement worden maandelijks rond de 1e van de maand van afgeschreven (bij maandelijkse incasso). Wil jij voor een vast en laag bedrag elke maand naar de kapper? Klik dan op onderstaande button, bekijk de tarieven en stel je abonnement samen.

ÉÉN MAAND GRATIS BIJ EEN JAARABONNEMENT!

Het kappersabonnement wordt afgesloten voor een jaar. Het totaalbedrag wordt in 12 maandelijkse termijnen afgeschreven. Dit kappersabonnement is tevens ook zakelijk voor jezelf of voor jouw personeel af te sluiten. Er zijn 8 verschillende soorten abonnementen beschikbaar. Het werkt heel eenvoudig en brengt heel wat gemakken met zich mee.

 

  • De mogelijkheid om onbeperkt te knippen, kleuren of scheren/trimmen.
  • Extra voordeel bij 14 bezoeken per jaar.
  • Je weet precies wat je iedere maand kwijt bent.
  • Extra voordeel op de behandelingen.
  • Speciale acties voor abonnementhouders.
  • Alle abonnementen zijn inclusief wassen en drogen.
  • 13e maand GRATIS bij 12 maanden vooruit betalen.

VIND EEN KAPSALON BIJ JOU IN DE BUURT!


KAPSALON HAIR & LOOKS BREDA

Prins Hendrikstraat 116
4835 PS Breda
Nederland

076-8894000
breda@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS BREDA HOGE VUCHT

Moerwijk 1E (Winkelcentrum Hoge Vucht)
4826 HN Breda
Nederland

076-8200341
breda-hogevucht@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS CULEMBORG

Buiten Molenstraat 4
4101 CJ Culemborg
Nederland

0345-517964
culemobrg@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS VEENENDAAL

Doctor Slotenmaker de Bruïnestraat 7
3904CA Veenendaal
Nederland

0318-505061
veenendaal@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS HELVOIRT

Achterstraat 47
5268 EA Helvoirt
Nederland

0411-641284
helvoirt@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT

Heuveleind 4
4901 LL Oosterhout
Nederland

0162-456189
oosterhout@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS TILBURG

Burg. Brokxlaan 1708a
5041SH Tilburg
Nederland

013-5114279
tilburg@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DEN BOSCH POSTELSTRAAT

Postelstraat 33A
5211 DW Den Bosch
Nederland

073-6893650
denbosch@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS UDENHOUT

Groenstraat 6b
5071 EC Udenhout
Nederland

013-5112580
udenhout@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DRUNEN

Stationsstraat 23
5151 HA Drunen
Nederland

0416-373063
drunen@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT ARKENDONK

Arkendonk 29
4907 XT Oosterhout
Nederland

0162-450796
oosterhout-arkendonk@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS HELMOND MIERLO-HOUT

Pastoor Elsenstraat 1
5706 VM Helmond (Mierlo - Hout)
Nederland

0492-525613
helmond@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS RAAMSDONKSVEER

Keizersdijk 17
4941 GC Raamsdonksveer
Nederland

0162-513004
raamsdonksveer@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS WERKENDAM

Lijnbaan 4
4251 CS Werkendam
Nederland

0183-509590
werkendam@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS EINDHOVEN TONGELRE

Tongelresestraat 403B
5642 ND Eindhoven
Nederland

040-2813071
eindhoven@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS EINDHOVEN CENTRUM

De Wal 6/10a
5611 GG Eindhoven
Nederland

040-2450603
eindhoven-centrum@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS BEST

Oirschotseweg 33
5684 NE Best
Nederland

0499-377412
best@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS PRINSENBEEK

Markt 27
4841 AA Breda
Nederland

076-5421142
prinsenbeek@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ZALTBOMMEL

Boschstraat 40
5301 AE Zaltbommel
Nederland

0418-515949
zaltbommel@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DEN BOSCH ORTHENSTRAAT

Orthenstraat 17
5211 SV Den Bosch
Nederland

073-6141937
denbosch-orthenstraat@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS RIDDERKERK

Ridderhof 11
2981 ET Ridderkerk
Nederland

0180-425074
ridderkerk@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OVERLOON

Bergkampweg 2
5825 AD Overloon
Nederland

0478-641584
overloon@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS RIEL

Dorpstraat 8
5133 AG Riel
Telefoon: 013 - 518 19 18
Email: riel@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOK NIJMEGEN

Augustijnenstraat 1
6511 KD Nijmegen

024-3225869
nijmegen@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS VENRAY

Henseniusplein 2 
5801 BB Venray

0478-569789
venray@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS SINT-OEDENRODE

Mgr. Bekkersplein 6A
5491 EB  Sint-Oedenrode

0413-478388
sint-oedenrode@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL

Dorpsstraat 37
2912 CA Nieuwerkerk aan den Ijssel

0180-314301
nieuwerkerkaandenijsel@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ROOSENDAAL

Brugstraat 53
4701 LC Roosendaal

roosendaal@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ROERMOND - MAASNIEL

Julianalaan 63
6042JE Roermond

0475-340198
roermond-maasniel@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ROERMOND - CENTRUM

Hamstraat 33 
6041 HA Roermond

0475-332669
roermond-centrum@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS MAASBRACHT

Wilhelminalaan 15
6051 BH Maasbracht

0475461824
maasbracht@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ROGGEL

Kerkstraat 7a
6088 EG Roggel

0475-492838
roggel@hairandlooks.nl