Klanten geven ons een 9.2
 
Wesley 10

Fijne salon met persoonlijke behandeling

Wim Bollen10

Mijn haar gekapt en geknipt zoals ik het graag zie.

Sverre 10

Prima!

0 items

Openingstijden

Breda
MA gesloten
DI 09:00 - 17:30
WO 09:00 - 20:30
DO 09:00 - 20:30
VR 09:00 - 17:30
ZA 08:00 - 16:00
ZO gesloten
Oosterhout
MA gesloten
DI 09:00 - 17:30
WO 09:00 - 20:30
DO 09:00 - 20:30
VR 09:00 - 17:30
ZA 08:00 - 16:00
ZO gesloten

Contact

Heeft u een vraag over een van onze diensten of producten? Neem vrijblijvend contact op.

Stel uw vraag


Kapsalon Hair & Looks Breda
Prins Hendrikstraat 116
4835 PS Breda
076-8894000
breda@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Tilburg
Burg. Brokxlaan 1708a
5041SH Tilburg
013-5114279
tilburg@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Helvoirt
Achterstraat 47
5268 EA Helvoirt
0411-641284
helvoirt@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Helmond (mierlo-hout)
Pastoor Elsenstraat 1
5706 VM Helmond
0492-525613
helmond@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Best
Oirschotseweg 33
5684 NE Best
0499-377412
best@hairandlooks.nl
KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT ARKENDONK
Arkendonk 29
4907 XT Oosterhout

0162-450796
085-0045487

oosterhout-arkendonk@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Zaltbommel
Boschstraat 40
5301 AE Zaltbommel
0418-515949
zaltbommel@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Den Bosch
Postelstraat 33A
5211 DW  Den Bosch
073-6893650
denbosch@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Raamsdonksveer
Keizersdijk 17
4941 GC Raamsdonksveer
0162-513004
raamsdonksveer@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Oosterhout Centrum
Leijsenhoek 33
4901 ER Oosterhout
0162-456189
oosterhout@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Udenhout
Groenstraat 6B
5071 EC Udenhout
013-5112580
udenhout@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Drunen (Jack Uyleman)
Stationsstraat 23
5151 HA Drunen
0416-373063
drunen@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Eindhoven
Tongelresestraat 403B 
5642 ND Eindhoven
040-2813071
eindhoven@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS BREDA

Prins Hendrikstraat 116
4835 PS Breda
Nederland

076-8894000
breda@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS HELVOIRT

Achterstraat 47
5268 EA Helvoirt
Nederland

0411-641284
helvoirt@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT

Heuveleind 4
4901 LL Oosterhout
Nederland

0162-456189
oosterhout@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS TILBURG

Burg. Brokxlaan 1708a
5041SH Tilburg
Nederland

013-5114279
tilburg@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DEN BOSCH

Postelstraat 33A

5211 DW Den Bosch
Nederland

073-6893650
denbosch@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS UDENHOUT

Groenstraat 6b

5071 EC Udenhout
Nederland

013-5112580
udenhout@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DRUNEN

Stationsstraat 23
5151 HA Drunen
Nederland

0416-373063
drunen@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT ARKENDONK

Arkendonk 29
4907 XT Oosterhout
Nederland

0162-450796
Oosterhout-arkendonk@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS HELMOND MIERLO-HOUT

Pastoor Elsenstraat 1
5706 VM Helmond (Mierlo - Hout)
Nederland

0492-525613
Mierlo-hout@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS RAAMSDONKSVEER

Keizersdijk 17
4941 GC Raamsdonksveer
Nederland

0162-513004
raamsdonksveer@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS WERKENDAM

Lijnbaan 4
4251 CS Werkendam
Nederland

0183-509590
werkendam@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS EINDHOVEN

Tongelresestraat 403B
5642 ND Eindhoven
Nederland

040-2813071
Eindhoven@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS BEST

Oirschotseweg 33
5684 NE Best
Nederland

0499-377412
Best@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ZALTBOMMEL

Boschstraat 40
5301 AE Zaltbommel
Nederland

0418-515949
Zaltbommel@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS RIDDERKERK

Ridderhof 11
2981 ET Ridderkerk
Nederland

0180-425074
Ridderkerk@hairandlooks.nl