Klanten geven ons een 9.2
 
Frank 10

Ik ga graag naar hair en looks

Marcel van Drunen6

Dochter netjes gekleurd en geknipt. Wel prijzig.

Eric 10

Oh oh oh ongelooflijk….

0 items

Openingstijden

Breda
MA gesloten
DI 09:00 - 17:30
WO 09:00 - 20:30
DO 09:00 - 20:30
VR 09:00 - 17:30
ZA 08:00 - 16:00
ZO gesloten
Oosterhout
MA gesloten
DI 09:00 - 17:30
WO 09:00 - 20:30
DO 09:00 - 20:30
VR 09:00 - 17:30
ZA 08:00 - 16:00
ZO gesloten

Contact

Heeft u een vraag over een van onze diensten of producten? Neem vrijblijvend contact op.

Stel uw vraag


Openingstijden Breda
Maandag 09:00 – 17:30
Dinsdag 09:00 – 17:30
Woensdag 09:00 – 20:30
Donderdag 09:00 – 20:30
Vrijdag 09:00 – 17:30
Zaterdag 08:00 – 16:00
Zondag Gesloten
Openingstijden Helvoirt
Maandag Gesloten
Dinsdag 08:30 – 20:30
Woensdag 08:30 – 17:30
Donderdag 08:30 – 17:30
Vrijdag 08:30 – 20:30
Zaterdag 08:00 – 16:00
Zondag Gesloten
Openingstijden Oosterhout
Maandag Gesloten
Dinsdag 09:00 – 17:30
Woensdag 09:00 – 20:30
Donderdag 09:00 – 17:30
Vrijdag 09:00 – 17:30
Zaterdag 08:00 – 16:00
Zondag Gesloten
Openingstijden Tilburg
Maandag 10:30 – 19:00
Dinsdag 09:00 – 17:30
Woensdag 09:00 – 17:30
Donderdag 09:00 – 20:30
Vrijdag 09:00 – 17:30
Zaterdag 09:00 – 16:00
Zondag Gesloten
Kapsalon Hair & Looks Breda
Prins Hendrikstraat 116
4835 PS Breda
Nederland
076-8894000
breda@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Tilburg
Burg. Brokxlaan 1708a
5041SH Tilburg
Nederland
013-5114279
tilburg@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Helvoirt
Achterstraat 47
5268 EA Helvoirt
Nederland
0411-641284
helvoirt@hairandlooks.nl
KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT ARKENDONK
Arkendonk 29
4907 XT Oosterhout
Nederland
0162-450796
oosterhout-arkendonk@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Tilburg Noord
Julianapark 25
5046 GB Tilburg
Nederland
013-8221219
tilburg-noord@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Den Bosch (Blont kappers)
Postelstraat 33A
5211 DW  Den Bosch
Nederland
073-6893650
denbosch@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Oosterhout Centrum
Leijsenhoek 33
4901 ER Oosterhout
Nederland
0162-456189
oosterhout@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Udenhout (Mekes)
Groenstraat 6B
5071 EC Udenhout
Nederland
013-5112580
udenhout@hairandlooks.nl
Kapsalon Hair & Looks Drunen (Jack Uyleman)
Stationsstraat 23
5151 HA Drunen
Nederland
0416-373063
drunen@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS BREDA

Prins Hendrikstraat 116
4835 PS Breda
Nederland

076-8894000
breda@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS HELVOIRT

Achterstraat 47
5268 EA Helvoirt
Nederland

0411-641284
helvoirt@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT

Heuveleind 4
4901 LL Oosterhout
Nederland

0162-456189
oosterhout@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS TILBURG

Burg. Brokxlaan 1708a
5041SH Tilburg
Nederland

013-5114279
tilburg@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS TILBURG NOORD

Julianapark 25
5046GB Tilburg
Nederland

013-8221219
tilburg-noord@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DEN BOSCH

Postelstraat 33A

5211 DW Den Bosch
Nederland

073-6893650
denbosch@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS UDENHOUT

Groenstraat 6b

5071 EC Udenhout
Nederland

013-5112580
udenhout@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DRUNEN

Stationsstraat 23
5151 HA Drunen
Nederland

0416-373063
drunen@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT ARKENDONK

Arkendonk 29
4907 XT Oosterhout
Nederland

0162-450796
Oosterhout-arkendonk@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS HELMOND MIERLO-HOUT

Pastoor Elsenstraat 1
5706 VM Helmond (Mierlo - Hout)
Nederland

0492-525613
Mierlo-hout@hairandlooks.nl