...
Klanten geven ons een 9.3
 
Sandra 10

Gewoon top

Angela10

Geweldige sfeer en prachtig resultaat!

Marina 10

Geweldig

Openingstijden

Breda
MA gesloten
DI 09:00 - 17:30
WO 09:00 - 20:30
DO 09:00 - 20:30
VR 09:00 - 17:30
ZA 08:00 - 16:00
ZO gesloten
Oosterhout
MA gesloten
DI 09:00 - 17:30
WO 09:00 - 20:30
DO 09:00 - 20:30
VR 09:00 - 17:30
ZA 08:00 - 16:00
ZO gesloten

Welkom bij kapsalon Hair & Looks

Maak jouw online afspraak

Welkom bij kapsalon Hair & Looks

Maak jouw online afspraak

Welkom bij Hair & looks

Maak jouw online afspraak

Welkom bij hair & looks

Maak jouw online afspraak

Onze aandacht maakt je mooier!


Ben je op zoek naar een goede kapper bij u in de buurt? Bij Hair & Looks gaan we bij elke knip- of kleurbeurt voor het beste resultaat. Wij begrijpen dat iedere klant een unieke wens over zijn of haar nieuwe kapsel heeft. Daarom is ons deskundige team op te hoogte van de nieuwste haarstijlen en beste knip- en kleurtechnieken. Onze professionele kappers geven je bij elk bezoek weer vertrouwen en comfort, zodat jij gegarandeerd met een goed gevoel naar huis gaat.

aLTIJD EEN KAPPER bij jou in de buurt

Bij onze kapsalons kan je terecht voor verschillende kappersbehandelingen. Onze professionele kappers denken graag met je mee over een nieuw kapsel. Krullend of steil haar? Voor ieder haartype kun je bij de kappers van Hair & Looks terecht. Met 26 kapsalons is er altijd een Hair & Looks kapsalon bij jou in de buurt!

ONBEPERKT NAAR DE KAPPER MET EEN KAPPERSABONNEMENT

Het hele jaar door een goed verzorgde look? Met een kappersabonnement bij Hair & Looks kan je onbeperkt naar de kapper voor een vast bedrag per maand. Kies één van onze 8 abonnementen bij een kapsalon bij jou in de buurt en ga naar de kapper wanneer je maar wilt. Welk kappersabonnement voldoet aan jouw wensen?

Hairextensions

Heb je altijd al graag voller haar gehad of haarverlenging? Dan bieden de hairextensions van Great Lengths of Hairtalk de oplossing.
Maak vrijblijvend een afspraak voor een advies gesprek.

Lees meer

Krullen Knippen

Krullen knippen is een specialiteit. Wij hebben een aantal kapsters opgeleid tot krullenkapper. Wij hebben hier o.a. de cursussen van Global Curl en Curl Sys voor gevolgd.

Lees meer

Kapsalon

Wil je een afspraak maken of heb je vragen over de juiste behandeling voor jouw haar? Wij staan graag klaar met het juiste advies.

Lees meer

Haarwerken

Problemen met haaruitval, alopecia of naar aanleiding van medische behandelingen komt helaas steeds vaker voor.
Gelukkig biedt een professioneel en op maat gemaakt haarwerk de oplossing.

Lees meer

Kappersabonnement

Bent je 2 weken geleden naar de kapper geweest, maar heb je plotseling een feestje of een speciale gelegenheid en wil je er extra netjes uit zien, dan biedt een kappersabonnement de oplossing.

Lees meer

Webshop

Al onze professionele haarproducten zijn ook online te bestellen via onze webshop. Boven de € 50,- geen verzendkosten.

Bekijk webshop

Onze Kapsalons


KAPSALON HAIR & LOOKS BREDA

Prins Hendrikstraat 116
4835 PS Breda
Nederland

076-8894000
breda@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS BREDA HOGE VUCHT

Moerwijk 1E (Winkelcentrum Hoge Vucht)
4826 HN Breda
Nederland

076-8200341
breda-hogevucht@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS CULEMBORG

Buiten Molenstraat 4
4101 CJ Culemborg
Nederland

0345-517964
culemobrg@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS VEENENDAAL

Doctor Slotenmaker de Bruïnestraat 7
3904CA Veenendaal
Nederland

0318-505061
veenendaal@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS HELVOIRT

Achterstraat 47
5268 EA Helvoirt
Nederland

0411-641284
helvoirt@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT

Heuveleind 4
4901 LL Oosterhout
Nederland

0162-456189
oosterhout@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS TILBURG

Burg. Brokxlaan 1708a
5041SH Tilburg
Nederland

013-5114279
tilburg@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DEN BOSCH POSTELSTRAAT

Postelstraat 33A
5211 DW Den Bosch
Nederland

073-6893650
denbosch@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS UDENHOUT

Groenstraat 6b
5071 EC Udenhout
Nederland

013-5112580
udenhout@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DRUNEN

Stationsstraat 23
5151 HA Drunen
Nederland

0416-373063
drunen@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OOSTERHOUT ARKENDONK

Arkendonk 29
4907 XT Oosterhout
Nederland

0162-450796
oosterhout-arkendonk@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS HELMOND MIERLO-HOUT

Pastoor Elsenstraat 1
5706 VM Helmond (Mierlo - Hout)
Nederland

0492-525613
helmond@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS RAAMSDONKSVEER

Keizersdijk 17
4941 GC Raamsdonksveer
Nederland

0162-513004
raamsdonksveer@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS WERKENDAM

Lijnbaan 4
4251 CS Werkendam
Nederland

0183-509590
werkendam@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS EINDHOVEN TONGELRE

Tongelresestraat 403B
5642 ND Eindhoven
Nederland

040-2813071
eindhoven@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS EINDHOVEN CENTRUM

De Wal 6/10a
5611 GG Eindhoven
Nederland

040-2450603
eindhoven-centrum@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS BEST

Oirschotseweg 33
5684 NE Best
Nederland

0499-377412
best@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS PRINSENBEEK

Markt 27
4841 AA Breda
Nederland

076-5421142
prinsenbeek@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ZALTBOMMEL

Boschstraat 40
5301 AE Zaltbommel
Nederland

0418-515949
zaltbommel@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS DEN BOSCH ORTHENSTRAAT

Orthenstraat 17
5211 SV Den Bosch
Nederland

073-6141937
denbosch-orthenstraat@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS RIDDERKERK

Ridderhof 11
2981 ET Ridderkerk
Nederland

0180-425074
ridderkerk@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS OVERLOON

Bergkampweg 2
5825 AD Overloon
Nederland

0478-641584
overloon@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS RIEL

Dorpstraat 8
5133 AG Riel
Telefoon: 013 - 518 19 18
Email: riel@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOK NIJMEGEN

Augustijnenstraat 1
6511 KD Nijmegen

024-3225869
nijmegen@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS VENRAY

Henseniusplein 2 
5801 BB Venray

0478-569789
venray@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS SINT-OEDENRODE

Mgr. Bekkersplein 6A
5491 EB  Sint-Oedenrode

0413-478388
sint-oedenrode@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL

Dorpsstraat 37
2912 CA Nieuwerkerk aan den Ijssel

0180-314301
nieuwerkerkaandenijsel@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ROOSENDAAL

Brugstraat 53
4701 LC Roosendaal

roosendaal@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ROERMOND - MAASNIEL

Julianalaan 63
6042JE Roermond

0475-340198
roermond-maasniel@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ROERMOND - CENTRUM

Hamstraat 33 
6041 HA Roermond

0475-332669
roermond-centrum@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS MAASBRACHT

Wilhelminalaan 15
6051 BH Maasbracht

0475461824
maasbracht@hairandlooks.nl

KAPSALON HAIR & LOOKS ROGGEL

Kerkstraat 7a
6088 EG Roggel

0475-492838
roggel@hairandlooks.nl